Pościel dla dziecka

Proszę o kontakt
ID #2515
Odsłon : 44 / Opublikowany 1 rok temu

 


Jeśli zastanawiacie się jaką pościel i akcesoria wybrać dla swojego dziecka, zapraszamy do kontaktu z nami- Fro- Tex, o pościeli wiemy wszystko!


Należy wiedzieć, że pościel, w której śpi niemowlę powinna być wykonana z naturalnych materiałów nie wywołujących podrażnień czy alergii. To bardzo ważna zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie alergii jest mnóstwo! Nasza pościel wykonana jest ze 100% bawełny wysokiej jakości, starannie i dokładnie wykończona, wypełnienia poduszek, kołderek czy też rożków wykonane są z antyalergicznych włókien puszystych posiadających certyfikat bezpieczny dla dziecka.


Kupując pościel wysokiej jakości ma się pewność, że dziecko przez lata będzie z niej korzystać, tulić się bezpiecznie do ulubionych poduszek, będzie po prostu szczęśliwe, ze spokojnym snem.


W wyposażeniu łóżeczka przydają się czasami dodatkowe elementy, jak śpiworek, rożek itp. Pragnąc dopasować je do pościeli, zachęcamy do  skorzystania z naszej oferty, która w ramach jednego wzoru oferuje całe kolekcje produktów.


Zapraszamy!

Dodatkowe informacje

Strona www: http://fro-tex.pl/

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Lilla Budek
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Śląskie
  Myszków
  Ul. Okrzei 60 42-300 Myszków
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Lilla Budek
  Kraj Polska
  Województwo Śląskie
  Adres Myszków
  Typ Prywatny
  Pościel dla dziecka
    Jeśli zastanawiacie się jaką pościel i akcesoria wybrać dla swojego dziecka, zapraszamy do kontaktu z nami- Fro- Tex, o pościeli wiemy wszystko! Należy wiedzieć, że pościel, w której śpi niemowlę powinna być wykonana z naturalnych materiałów nie wywołujących podrażnień czy alerg...
  Proszę o kontakt