Ogłoszenie dodane : 2021-10-26 w kategorii :
Dom i Ogród » Materiały budowlane » Inne materiały » Hurtownia elektryczna - ABCelektro

Bez ceny

Hurtownia elektryczna - ABCelektro

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego ABCelektro.pl. Nasza oferta jest bardzo bogata. Znajduje się w niej między innymi profesjonalna aparatura elektryczna i modułowa, osprzęt elektryczny, urządzenia i akcesoria z zakresu automatyki przemysłowej i budynkowej. W ofercie sklepu znaleźć można kable, przewody, osprzęt do okablowania, mierniki i narzędzia pomiarowe, przekładniki i liczniki energii, przekaźniki, styczniki i wyłączniki silikonowe, zasilacze, transformatory, szafy i obudowy przemysłowe, taśmy i kleje przemysłowe.


 


Zajmujemy się dystrybucją produktów najbardziej znanych i renomowanych dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci otrzymują wyłącznie sprawdzone rozwiązania.


 


Klientom sklepu internetowego ABCelektro.pl gwarantujemy specjalistyczne doradztwo i pomoc w wyborze właściwego rozwiązania. Nasi fachowcy służą fachowym wsparciem technicznym na każdym etapie zamówienia.


 


Nasza oferta wyróżnia się dużą dostępnością proponowanych produktów, błyskawiczną realizacją zamówienia oraz możliwością negocjowania cen.


Id ogłoszenia : 20025 Liczba odsłon: 11, dzisiaj0