Drzwiczki kominkowe na wymiar

1 - 2 z 2
Proszę o kontakt
ID #11139
Odsłon : 4 / Opublikowany 3 tygodni temu
Stojąca na zaskakująco wysokim poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada największych starań, aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z jej usług. Dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary , które określone zostały przez klienta. W swojej ofercie posiada na chwilę obecną trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Oferowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach, które dopiero co zostały wybudowane.

Firma wykorzystuje materiały najlepszej jakości. Jej siłą jest też wykwalifikowany i jednocześnie mogący pochwalić się naprawdę bardzo dużym doświadczeniem personel, który bardzo dobrze zna się na wykonywanej pracy. Przy produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na użycie materiałów świetnej jakości, ale również na precyzję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego doskonale, że często to od nich uzależniony jest efekt, który uzyskuje się ostatecznie. Wszystkie wyroby objęte są aż pięcioletnią gwarancją. Firma troszczy się o pełne zadowolenie swoich klientów. Dlatego oferuje wyroby rewelacyjnej jakości za naprawdę rozsądną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Zarejestrowany w dniu Kwiecień 9, 2018

  Lokalizacja

  Polska
  Mazowieckie
  Warszawa
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Ignif
  Kraj Polska
  Województwo Mazowieckie
  Adres Warszawa
  Typ Prywatny
  Drzwiczki kominkowe na wymiar - 1/2
  Drzwiczki kominkowe na wymiar - 2/2
  Drzwiczki kominkowe na wymiar
  Stojąca na zaskakująco wysokim poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada największych starań, aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z jej usług. Dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary , które określone zostały przez klienta...
  Proszę o kontakt