Szybkie pozabankowe finansowanie firm

Darmowe
ID #4958
Odsłon : 73 / Opublikowany 1 rok temu


Pieniądze do 24 godzin


od 4 000 zł do 25 000 zł

 • realizacja 24 h lub krócej

 • nie są sprawdzane BIK, BIG, KRD

 • brak konieczności legitymowania się zaświadczeniami ZUS i US

 • brak zabezpieczeń
Oferta limitowana!


 Wypełnij wniosek: http://phinanse.mypi.co

  


Telefon:      


570 160 977 (8-16)     727 468 777 (8-17)     516 131 476 (9 – 17)    665 012 753 (16 – 22)
➤ ODDŁUŻANIE
Bank odmawia Państwu udzielenia kredytu? Nic straconego, ponieważ to właśnie my pozyskujemy kredyty oddłużeniowe pozwalające spłacić zobowiązania kredytowe.


Nasi Doradcy mając kilkuletnie doświadczenie niezbędne do szybkiego pozyskania kredytu oddłużeniowego i pozwalające sprostać wszelkim wymaganiom.


Co ważne, niezwykle istotne jest to jak Doradca Kredytowy przygotuje Państwa wniosek, ponieważ jest on indywidualnie rozpatrywany przez instytucje udzielające kredyty przed podjęciem decyzji o możliwości udzielenia pomocy finansowej.
➤ CZYSZCZENIE REJESTRÓW BIG, BIK, KRD
Zadłużenie widniejące w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), Krajowym Rejestrze Dłużników (KRD) oraz innych spisach dłużników to kłopot utrudniający funkcjonowanie w świecie gospodarczym oraz społecznym. Niestety usuwanie wpisu z rejestru (BIK, KRD i inne) jest czynnością czasochłonną i nieprzyjemną, a zawiłości administracyjne rodzą dodatkowe trudności w samodzielnym i szybkim uporaniu się z problemem.


Oferujemy swoją pomoc w zakresie czyszczenia rejestrów. Starannie i rzetelnie sprawdzamy listy i rejestry dłużników oraz występujemy w Państwa imieniu o wykreślenie informacji o Państwa zadłużeniach.


➤ KREDYTY BEZ BIK
MultigoFinance jako przedstawiciel Banków oraz instytucji pozabankowych proponuje Państwu efektywne procedury dla kredytobiorców bez BIK i z brakiem zdolności kredytowej.
➤ NEGOCJOWANIE
Skuteczne umiejętności negocjacyjne są konieczne, jeśli chcemy zrealizować nasze potrzeby w trudnej sytuacji finansowej.


Umiejętnie przeprowadzone negocjacje są najlepszą i najskuteczniejszą metodą rozwiązywania konfliktów, jakie istnieją pomiędzy Dłużnikiem a Wierzycielem. Podstawą negocjacji jest wnikliwa analiza sytuacji.


Nasi specjaliści szczegółowo przyjrzą się Państwa sprawie i podejmą działania prowadzące do wynegocjowania jak najlepszych dla Państwa warunków finansowych.


Dysponując szerokim wachlarzem specjalistycznych działań poprowadzimy negocjacje szybko i profesjonalnie.


W skład naszych działań negocjacyjnych wchodzi również:
– reprezentacja Dłużnika w postępowaniach sądowych i komorniczych
– reprezentacja Dłużnika przed organami administracji publicznej i terenowej 
Dodatkowe informacjeSłowa kuczowe: • Bez BIK szybkie finansowanie dla firm

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy

  Lokalizacja

  Polska
  Małopolskie
  Kraków
  Bularnia
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Gość
  Kraj Polska
  Województwo Małopolskie
  Adres Kraków
  Typ Prywatny
  Szybkie pozabankowe finansowanie firm
  Pieniądze do 24 godzin od 4 000 zł do 25 000 zł realizacja 24 h lub krócej nie są sprawdzane BIK, BIG, KRD brak konieczności legitymowania się zaświadczeniami ZUS i US brak zabezpieczeń Oferta limitowana!   Wypełnij wniosek: http://phinanse.mypi.co     Telefon:   &nbs...
  Darmowe