Kurs Katowice Certyfikat Kompetencji Zawodowych - CPC

1 zdjęcie
1400.00 PLN
ID #11699
Odsłon : 1 / Opublikowany 3 tygodni temu

Chcesz uzyskać licencję transportową czy też spedycyjną na terenie całej unii europejskiej ?


Zapraszamy na szkolenie w Katowicach : Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja – dokument do wydania licencji


Firma Koal serdecznie zaprasza do na czterodniowe weekendowe szkolenie w Katowicach 10,11,12 styczeń 2020 r .  


Celem kursu  jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć  lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną, a przede wszystkim otrzymać licencję na transport rzeczy w kraju i za granica oraz licencję spedycyjną międzynarodową. Certyfikat uzyskany w Polsce ważny jest w Całej Unii Europejskiej . 


Kursanci firmy Koal otrzymują wszystkie niezbędne pomoce  w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań ,  również omawiamy wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo  na egzaminie oraz wiele innych, cennych pomocy….  


W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma od 12 lat opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu  międzynarodowego.


Serdecznie zapraszamy do Katowic  osoby ,które nigdy nie miały do czynienia z transportem  - dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka  potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji. Nasi wykładowcy dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu. Zajęcia poprowadzi głównie pani Viola Jankowska ( patrz opinie na stronie Koal).


Serdecznie zapraszamy KOAL. 


Aktualne terminy i miasta gdzie uczymy na stronie firmy koal.com.pl 


Zapraszamy KOAL


tel:  536 499 499


www.koal.com.pl


Cena szkolenia: 1400zł


 

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Zarejestrowany w dniu Październik 21, 2019

  Lokalizacja

  Polska
  Śląskie
  Katowice
  Katowice
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  koal
  Kraj Polska
  Województwo Śląskie
  Adres Katowice
  Typ Prywatny
  Telefon 53649xxxx
  Kurs Katowice Certyfikat Kompetencji Zawodowych - CPC - 1/1
  Kurs Katowice Certyfikat Kompetencji Zawodowych - CPC
  Chcesz uzyskać licencję transportową czy też spedycyjną na terenie całej unii europejskiej ? Zapraszamy na szkolenie w Katowicach : Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja – dokument do wydania licencji Firma Koal serdecznie zaprasza do na czterodniowe weekendo...
  1400.00 PLN