dietetyka Poznań

1 zdjęcie
840.00 PLN
ID #5289
Odsłon : 17 / Opublikowany 1 rok temu
Kursy dietetyki w Poznaniu
 
1) Kurs dietetyki podstawowy - szkolenie zawodowe I stopnia
 
Kurs dietetyki podstawowy jest to szkolenie przeznaczone dla osób chcących zdobyć wiedzę z zakresu dietetyki. Kurs zawiera informacje dotyczące zasad zdrowego żywienia, wpływu różnorodnych składników odżywczych na organizm oraz planowania diety lekkostrawnej i odchudzającej. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje wewnętrzne zaświadczenie Akademii Dietetyki i zaświadczenie MEN.Cena: 840 zł (brutto)
 
2) Kurs dietetyki zaawansowany – szkolenie zawodowe II stopnia
 
Kurs dietetyki zaawansowany – szkolenie rozszerzone z dietetyki ogólnej. Kursant w czasie zajęć zdobywa umiejętności w zakresie komponowania indywidualnych diet w różnych stanach chorobowych, oceny stanu zdrowia i wskaźników antropometrycznych pacjentów, dobierania programu spersonalizowanego programu treningowego i wsparcia psychologicznego podczas diety. Program obejmuje 60 godzin dydaktycznych realizowanych w trybie stacjonarnych podczas zajęć teoretycznych i praktycznych.
 
Cena: 840 zł (brutto)
 
O Akademii Dietetyki
 
Akademia dietetyki – specjalistyczna instytucja szkoleniowa działająca na rynku kursów edukacyjnych od ponad 7 lat. Bogata oferta obejmuje: kursy stacjonarne i internetowe, kursy na poziomie podstawowym, zaawansowanym i specjalistycznym. Przyznanie Akademii Dietetyki Akredytacji Kuratorium Oświaty umożliwia placówce wydawania zaświadczeń MEN ( Ministerstwa Edukacji Narodowej ) oraz dyplomów potwierdzających przygotowanie do zawodu dietetyka, honorowanych zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej.
Aktualne terminy kursów w Poznaniu >> dietetyka Poznań

Akademia Dietetyki61-807 Poznań ul. Święty Marcin 66/72 tel. 61 666 13 26 mail: biuro@akademiadietetyki.pl

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Jan
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Wielkopolskie
  Poznań
  Święty Marcin 66/72
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Jan
  Kraj Polska
  Województwo Wielkopolskie
  Adres Poznań
  Typ Prywatny
  dietetyka Poznań - 1/1
  dietetyka Poznań
  Kursy dietetyki w Poznaniu   1) Kurs dietetyki podstawowy - szkolenie zawodowe I stopnia   Kurs dietetyki podstawowy jest to szkolenie przeznaczone dla osób chcących zdobyć wiedzę z zakresu dietetyki. Kurs zawiera informacje dotyczące zasad zdrowego żywienia, wpływu różnorodnych składników odżywczyc...
  840.00 PLN