Obiekt przemysłowo-magazynowo-biurowy

1 - 2 z 2
Proszę o kontakt
ID #10586
Odsłon : 5 / Zmodyfikowany 5 miesięcy temu
Przedmiotem oferty jest wynajem obiektu przymysłowo-magazynowo-biurowego, posadowionego na działce o powierzchni ok. 1,6 h, oraz kilka budynków w tym budynku głównego o pow. ok. 2500 m2.
Jest to hala fabryczna składająca16p5na45 się z 28 pomieszczeń o charakterze komercyjnym o łącznej powierzchni 2 453,9 m2. Budynek spełnia warunki dostosowania go pod względem wielkości i przeznaczenia do wielu potrzeb.
Dostępne media to woda, kanalizacja miejska, oraz energia elektryczna z instalacją prądu trójfazowego.
Wysokość hal od posadzki do stropu wynosi ok. 5,60 do 8,00 metrów. Budynek nie posiada żadnych przeszkód architektonicznych utrudniających transport wewnętrzny.
Hala wyposażona jest w bramę wjazdową o szerokości 4,90 m i 6/5 osobnych zewnętrznych drzwi wejściowych o szerokości od 0,95 do 4,0 m.
Teren jest utwardzony i umożliwia manewrowanie nawet dużymi zestawami transportu drogowego, jest ogrodzony i oświetlony. Ogólna powierzchnia działki, po odliczeniu powierzchni budynku wynosi 13 381,1 m2.
Cena za wynajem powierzchni od 8 zł za metr kwadratowy.
Nieruchomość znajduje się w miejscowości Paczków na Opolszczyźnie, na granicy z Województwem Dolnośląskim, blisko przejścia granicznego z Czechami . Obiekt usytuowany jest w ścisłym centrum miasta w sąsiedztwie zabytkowego rynku, oraz w odległości 500 metrów od przystanku autobusów.

Dodatkowe informacjeSłowa kuczowe: • halahalemagazynmagazynybiurobiuraparking wynajemprodukcja

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Zarejestrowany w dniu Kwiecień 24, 2019

  Lokalizacja

  Polska
  Opolskie
  Paczków
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Zofia
  Kraj Polska
  Województwo Opolskie
  Adres Paczków
  Typ Prywatny
  Telefon 60262xxxx
  Obiekt przemysłowo-magazynowo-biurowy - 1/2
  Obiekt przemysłowo-magazynowo-biurowy - 2/2
  Obiekt przemysłowo-magazynowo-biurowy
  Przedmiotem oferty jest wynajem obiektu przymysłowo-magazynowo-biurowego, posadowionego na działce o powierzchni ok. 1,6 h, oraz kilka budynków w tym budynku głównego o pow. ok. 2500 m2. Jest to hala fabryczna składająca16p5na45 się z 28 pomieszczeń o charakterze komercyjnym o łącznej powierzchni 2 ...
  Proszę o kontakt