Biura do wynajęcia - Warszawa Mokotów, ulica Narbutta 30

1 - 2 z 2
Proszę o kontakt
ID #8289
Odsłon : 26 / Zmodyfikowany 10 miesięcy temu

Warszawa Śródmieście, ulica Narbutta 30 – to adres nieruchomości idealnej na prestiżowe biuro do wynajęcia klasy A. Oferta dotyczy całościowego wynajmu nieruchomości na Mokotowie.


Ponad 600 metrów kwadratowych powierzchni, apartamenty, ogród, parking, pełna infrastruktura, a także lokalizacja w ścisłym centrum to główne zalety willi. • Na pierwszym piętrze o powierzchni 155 metrów kwadratowych znajdują się 4 gabinety, sala konferencyjna, recepcja z zapleczem kuchennym i toaletami, a także taras.

 • Na drugim piętrze o powierzchni 155 metrów kwadratowych znajdują się 2 pokoje, 2 pomieszczenia o charakterze open space, szatnia, dwie toalety i kuchnia.

 • Obiekt wyposażona jest w poddasze w formie open space o powierzchni 150 metrów kwadratowych, na którym znajdują się toalety, a także serwerownia.

 • W oficynie budynku mieszczą się dwa lokale mieszkalne wielkości 62 metrów kwadratowych każde, a także  jedno o wielkości 16 metrów kwadratowych (willa jest tak zbudowana, że każde z mieszkań ma oddzielne wejście, jednocześnie łączące oficynę z resztą budynku). Wspomniane 3 biura posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne (między innymi lodówka i zmywarka) i łazienki. Dwa większe lokale mają układ amfiladowy. Pomieszczenia do wynajęcia, mogą być wykorzystywane zarówno w charakterze mieszkalnym, jak i komercyjnym.


Biura do wynajęcia od zaraz.


Zaletą prestiżowych biur jest ogród o powierzchni 800 metrów kwadratowych oraz parking na 7 samochodów. Warszawska nieruchomość wyposażona jest między innymi w: • Pełną infrastrukturę teleinformatyczną.

 • Alarm oraz monitoring.

 • Klimatyzację we wszystkich pomieszczeniach.

 • Ciepło miejskie.

 • Dwa oddzielne wejścia.

 • Oddzielne zasilanie elektryczne w każdym z lokali

Dodatkowe informacje

Strona www: https://narbutta30.pl

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Zarejestrowany w dniu Październik 9, 2018

  Lokalizacja

  Polska
  Mazowieckie
  Warszawa
  Ul. Narbutta 30
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Cityboard
  Kraj Polska
  Województwo Mazowieckie
  Adres Warszawa
  Typ Prywatny
  Biura do wynajęcia - Warszawa Mokotów, ulica Narbutta 30 - 1/2
  Biura do wynajęcia - Warszawa Mokotów, ulica Narbutta 30 - 2/2
  Biura do wynajęcia - Warszawa Mokotów, ulica Narbutta 30
  Warszawa Śródmieście, ulica Narbutta 30 – to adres nieruchomości idealnej na prestiżowe biuro do wynajęcia klasy A. Oferta dotyczy całościowego wynajmu nieruchomości na Mokotowie. Ponad 600 metrów kwadratowych powierzchni, apartamenty, ogród, parking, pełna infrastruktura,...
  Proszę o kontakt