MG-Finanse - Usługi księgowe dla małych przedsiębiorstw

1 zdjęcie
Darmowe
ID #6576
Odsłon : 20 / Opublikowany 1 rok temu

Biuro Rachunkowe MG-Finanse dedykuje swoje usługi małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom. Nasze usługi dla małych firm rozpoczynamy już od pierwszych kroków zakładania własnej działalności. Młody przedsiębiorca może liczyć na naszą pomoc na każdym etapie przygotowań.


Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg handlowych, dzięki czemu szybko i sprawnie możemy sporządzić sprawozdanie finansowe i deklaracje podatkowe. Zajmujemy się również kompleksową obsługą kadrowo-płacową oraz rozliczaniem i ewidencją podatków takich jak VAT, CIT oraz PIT.


Co zyskasz dzięki współpracy z MG-Finanse? Przede wszystkim czas i pieniądze! Małych przedsiębiorstw nie stać na zatrudnienie samodzielnej księgowe i też brak im czasu na samodzielne prowadzenie księgowości. Dzięki współpracy z nami możesz być pewien, że Twoja dokumentacja i rozliczenia są nadzorowane przez specjalistów z dużym doświadczeniem w branży.


Dbamy o wygodę naszych klientów. Dlatego, wprowadziliśmy usługę online, dzięki której szybciej możemy być na bieżąco w sprawach dotyczących Twojej działalności.

Dodatkowe informacje

Strona www: www.mg-finanse.pl


Słowa kuczowe: • rachunkowość księgowość

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Biuro Rachunkowe Maciej Godlewski
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Pomorskie
  Gdańsk
  Lęborska 22/18
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Biuro Rachunkowe Maciej Godlewski
  Kraj Polska
  Województwo Pomorskie
  Adres Gdańsk
  Typ Prywatny
  MG-Finanse - Usługi księgowe dla małych przedsiębiorstw - 1/1
  MG-Finanse - Usługi księgowe dla małych przedsiębiorstw
  Biuro Rachunkowe MG-Finanse dedykuje swoje usługi małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom. Nasze usługi dla małych firm rozpoczynamy już od pierwszych kroków zakładania własnej działalności. Młody przedsiębiorca może liczyć na naszą pomoc na każdym etapie przygotowań. Zajmujemy się prowadzen...
  Darmowe