Szukam ludzi dobrej woli.

 


Nazywam się Dariusz i jestem od urodzenia osobą niepełnosprawną. Cierpię na postępujący zanik mięśni kończyn dolnych z bardzo mocnym rozszerzaniem się obecnie na górną część ciała. Z każdą chwilą dolegliwość pogłębia się i coraz trudniej jest mi poruszać się samodzielnie. Posiadam znaczny stopień niepełnosprawności z ogólnego stanu zdrowia (dawniej pierwsza grupa inwalidzka). Od około 8 lat poruszam się na wózku inwalidzkim. Do tej pory jakoś dawałem radę i nadal muszę radzić sobie, mimo iż jestem na wózku, ale moja choroba jest bardzo postępująca i mięśnie coraz bardziej odmawiają współpracy i poruszanie jest dla mnie coraz bardziej uciążliwe.


 


Z tego powodu mam znacznie zwiększone wydatki na rehabilitację oraz jestem zmuszony sukcesywnie dostosowywać mieszkanie do mojej niepełnosprawności (likwidacja barier architektonicznych), abym mógł w miarę normalnie i bezpiecznie żyć i funkcjonować. Potrzebuję też funduszy na utrzymanie i konserwację zamontowanej w mieszkaniu windy (mieszkam na I piętrze, i winda jest mi niezbędna) oraz zakup wózka elektrycznego. Niestety nie mam takich środków, ponieważ jedynym moim źródłem utrzymania jest zbyt niska renta inwalidzka.


 


Sytuacja taka zmusza mnie do zwracania się z prośbą o wsparcie finansowe, jak również pomoc innego typu na ten cel, do różnych firm, fundacji i instytucji w całej Polsce, ponieważ nie mam żadnej innej możliwości na zdobycie tych pieniędzy. Bardzo mocno też liczę na indywidualną pomoc ludzi wrażliwych na los innych.


 


Bardzo gorąco proszę Państwa o wsparcie.


 


Wszelkich wpłat można dokonać bezpośrednio z podstrony fundacji, która założyła mi subkonto o numerze podopiecznego 8225 na nazwisko Dariusz Bazan:


 


Fundacja „Zdążyć z pomocą”


 


ul. Łomiańska 5


 


01-685 Warszawa


 


tel. 22 486 96 99 wew. 2. 5 lub 8


 


Strona internetowa fundacji:


 


https://dzieciom.pl


 Podstrona internetowa podopiecznego:


 


https://dzieciom.pl/podopieczni/8225


 


lub wpłacając na konto fundacji:


 


Alior Bank S.A. numer konta: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 Koniecznie wpisz Tytuł wpłaty: 8225 Bazan Dariusz darowizna na pomoc i ochronę zdrowia (kolejność wpisywania i sam wpis jest bardzo istotny, gdyż bez tego opisu pieniądze trafią bezpośrednio do fundacji a nie na moje subkonto).


 


lub też na podstronie zrzutki.pl


 


https://zrzutka.pl/wwem96


Już teraz bardzo mocno dziękuję za okazaną wyrozumiałość i za każdą kwotę przekazaną na mój cel.

Z poważaniem Dariusz Bazan


 Cena : Darmowe
Miasto : Kraków

Nazwa : Dariusz
Numer ogłoszenia : 13379
Liczba odsłon: 4, dzisiaj 0