Murarz Belgia praca od zaraz

18400.00 PLN
ID #10380
Odsłon : 6 / Opublikowany 2 miesięcy temu

Bouw en Installatie Europ jesteśmy firmą działającą na rynku europejskim od wielu lat, zatrudniamy specjalistów z różnych sektorów branży budowlanej.

Na obecną chwile poszukujemy murarzy chętnych podjęcia pracy na terenie Belgii, rozpoczęcie pracy 08.04.2019./15.04.2019/24.04.2019. Osoby chętne podjęcie stałej współpracy na rynku zachodnim oraz polskim zapraszamy do kontaktu.

Od kandydata oczekujemy:

- Doświadczenie jako murarz

- Znajomość wszystkich faz procesu budowlanego

- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

- Estetyka w wykonywaniu pracy

- Mile widziana znajomość języka ang. / niem. / niderlandzkiego

- Prowadzenia własnej działalność gospodarczej (mile widziane)

- Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

- Brygady murarskie mile widziane

Obowiązki:

- Praca z materiałami: Ytong, Porotherm, klinkier

- Budowa ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych

- Praca na rożnych projektach

Oferujemy

- Legalne zatrudnienie, stawka 18, 45 - 19, 68 Euro brutto

- Dogodny system płatność

- Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach.

- Odzież roboczą

- W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje max dwuosobowe, łazienka, kuchnia, salon, pokoje max dwuosobowe

- Jednorazową premię okolicznościową

- Mmożliwość pracy na stałe

- Opiekę koordynatorów

Dodatkowe informacje: Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz skany uprawnień na nasz adres mailowy: rekrutacja@bouw-en-installatie.eu

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska murarz. Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerem telefonu +48572069650

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

¨Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (.j. Dz.U. z 2015r., poz.2135 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie, w celach niezbędnych związanych z rekrutacją obecną lub w przyszłości, w Bouw en Installatie Europ

Oświadczam, iż jestem poinformowany/-a o tym, że:

- Administratorem moich danych osobowych jest Bouw en Installatie Europ z siedzibą w Jordanowie Śląskim 55-065, ul.Przemyslowa 1

- Moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie upoważnionym osobom działającym na rzecz firmy Bouw en Installatie Europ.

- Mam prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania i uzupełniania lub usuwania

Oświadczam, że dane osobowe podaję dobrowolnie¨

Dodatkowe informacje

Słowa kuczowe: • murarz belgia

    Bartlomiej
    Niezarejestrowany użytkownik

    Polska
    Dolnośląskie
    Kowary
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Bartlomiej
    Kraj Polska
    Województwo Dolnośląskie
    Adres Kowary
    Bouw en Installatie Europ jesteśmy firmą działającą na rynku europejskim od wielu lat, zatrudniamy specjalistów z różnych sektorów branży budowlanej.  Na obecną chwile poszukujemy murarzy chętnych podjęcia pracy na terenie Belgii, rozpoczęcie pracy 08.04.2019./15.04.2019/24...