Inżynier budowy robót elektrycznych

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #7466
Odsłon : 27 / Opublikowany 1 rok temu

Opis stanowiska

ścisła współpraca z kierownikiem budowy
opracowywanie harmonogramów prac prowadzonych budów
prowadzenie dokumentacji budowy
nadzór nad technologią wykonywanych prac
nadzór i koordynowanie prac ekip budowlano - montażowych
analiza i rozliczanie kosztów prowadzonych budów

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym
umiejętność obsługi programów: AutoCAD oraz MS Office w szczególności programu Excel
znajomość programu kosztorysowego Norma, Zuzia
umiejętność przygotowywania ofert i prowadzenia negocjacji z dostawcami i podwykonawcami
dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność, samodzielność
mile widziane aktualne uprawnienia SEP "E" i "D"
mile widziane uprawnienia budowlane, prawo jazdy kat. B
gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski - miejsca budów prowadzonych przez firmę

Oferujemy

umowa o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
stabilne warunki zatrudnienia
praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień
uczestniczenie w ciekawych projektach
niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

Forma kontaktu

Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny) należy przesłać z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.) na adres krewucka@pujarex.pl

Dodatkowe informacje

Strona www: www.pujarex.pl

Słowa kuczowe: • zatrudnię inżyniera budowy robót elektrycznych praca od zaraz

    Polska
    Mazowieckie
    Warszawa
    Ul. Białołęcka 374
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Katarzyna
    Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną. Realizujemy projekty w różnych sektorach budownictwa m.in. obiektów budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego oraz obiektów infrastrukturalnych. Oferujemy możliwości udziału w realizacji prestiżowych kontraktów. Naszym atutem są wiedza i umiejętności, dbałość o bezpieczeństwo i rozwój pracowników.
    Kraj Polska
    Województwo Mazowieckie
    Adres Warszawa
    Typ Prywatny
    Telefon 88891xxxx
    Inżynier budowy robót elektrycznych - 1/1
    Opis stanowiskaścisła współpraca z kierownikiem budowyopracowywanie harmonogramów prac prowadzonych budówprowadzenie dokumentacji budowynadzór nad technologią wykonywanych pracnadzór i koordynowanie prac ekip budowlano - montażowychanaliza i rozliczanie koszt&oacut...