Kierowca samochodu ciężarowego

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #7467
Opublikowany 9 miesięcy temu

Opis stanowiska

dostarczanie materiałów na teren budowy
transport po terenie budowy
staranne rozmieszczanie i zabezpieczenie przewożonego towaru
prowadzenie dokumentacji przewozowej

Wymagania

prawo jazdy kat. C lub kat. C+E
badania psychotechniczne
świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
mile widziane uprawnienia HDS

Oferujemy

umowa o pracę (po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony)
stabilne warunki zatrudnienia,
możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień (HDS, podnośniki koszowe)
praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
premie finansowe,
pracę na terenie Polski

Forma kontaktu

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres krewucka@pujarex.pl z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.)."

Więcej ofert pracy na www.pujarex.pl Te. Kont. 888 919 555 lub 607 603 558

Dodatkowe informacje

Strona www: www.pujarex.pl

Słowa kuczowe: • zatrudnię kierowcę samochodu ciężarowego na budowę praca od zaraz

    Polska
    Mazowieckie
    Warszawa
    Ul. Białołęcka 374
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Katarzyna
    Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną. Realizujemy projekty w różnych sektorach budownictwa m.in. obiektów budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego oraz obiektów infrastrukturalnych. Oferujemy możliwości udziału w realizacji prestiżowych kontraktów. Naszym atutem są wiedza i umiejętności, dbałość o bezpieczeństwo i rozwój pracowników.
    Kraj Polska
    Województwo Mazowieckie
    Adres Warszawa
    Typ Prywatny
    Telefon 88891xxxx
    Kierowca samochodu ciężarowego - 1/1
    Opis stanowiskadostarczanie materiałów na teren budowytransport po terenie budowystaranne rozmieszczanie i zabezpieczenie przewożonego towaruprowadzenie dokumentacji przewozowej Wymaganiaprawo jazdy kat. C lub kat. C+Ebadania psychotechniczneświadectwo kwalifikacji na przewóz rzec...