Kierownik Robót Elektrycznych

Polecane ogłoszenia

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #7468
Opublikowany 10 miesięcy temu

Opis stanowiska

Bezpośredni nadzór nad realizacją robót elektrycznych i teletechnicznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i normy jakości przy współpracy z kierownikiem kontraktu
Nadzór nad procedurami BHP w powierzonym zakresie (poprzez współpracę ze służbami BHP)
Analiza i optymalizacja projektów wykonawczych w uzgodnieniu z zamawiającym,
Zbieranie ofert, ich analiza i negocjacje z podwykonawcami
Rozliczanie robót elektrycznych z zamawiającym i podwykonawcami.
Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym
Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót elektrycznych przy realizacjach dużych inwestycji
Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci i instalacji elektrycznych
Umiejętność kosztorysowania robót branżowych
Mile widziane aktualne uprawnienia SEP „E” i „D”,
Umiejętność obsługi programów: AutoCAD oraz MS Office w szczególności programu Excel,
Znajomość oprogramowania kosztorysowego Norma, Zuzia,
Prawo jazdy kat. „B”
Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski - miejsca budów prowadzonych przez Spółkę

Oferujemy

Umowa o pracę (po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony)
Stabilne warunki zatrudnienia,
Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
Możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w różnorodnych formach szkoleń, dofinansowanie nauki
Forma kontaktu

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres krewucka@pujarex.plz dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Więcej ofert pracy na www.pujarex.pl

Dodatkowe informacje

Strona www: www.pujarex.pl

Słowa kuczowe: • zatrudnię kierownika budowy robót energetycznych praca od zaraz

    Polska
    Mazowieckie
    Warszawa
    Ul. Białołęcka 374
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Katarzyna
    Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną. Realizujemy projekty w różnych sektorach budownictwa m.in. obiektów budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego oraz obiektów infrastrukturalnych. Oferujemy możliwości udziału w realizacji prestiżowych kontraktów. Naszym atutem są wiedza i umiejętności, dbałość o bezpieczeństwo i rozwój pracowników.
    Kraj Polska
    Województwo Mazowieckie
    Adres Warszawa
    Typ Prywatny
    Telefon 88891xxxx
    Kierownik Robót Elektrycznych - 1/1
    Opis stanowiskaBezpośredni nadzór nad realizacją robót elektrycznych i teletechnicznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i normy jakości przy współpracy z kierownikiem kontraktuNadzór nad procedurami BHP w powierzonym zakresie (poprze...