Operator koparki / koparko - ładowarki

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #7469
Odsłon : 32 / Opublikowany 10 miesięcy temu

Opis stanowiska

obsługa koparki terenie budowy
prace ziemne, transportowe i załadunkowe
kontrola stanu technicznego użytkowanego sprzętu
prowadzenie raportów dziennych sprzętu- kart drogowych

Wymagania

uprawnienia do obsługi koparki / koparko -ładowarki (mile widziane uprawnienia na oba rodzaje sprzętu)
badania psychotechniczne
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
mile widziana znajomość mechaniki maszyn budowlanych

Oferujemy

umowa o pracę (po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony)
stabilne warunki zatrudnienia
możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień
praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
premie finansowe
praca na terenie Polski

Forma kontaktu

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres krewucka@pujarex.pl z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Dodatkowe informacje

Strona www: www.pujarex.pl

Słowa kuczowe: • zatrudnię operatora koparki minikoparki koparko-ładowarki pracaod zaraz

    Polska
    Mazowieckie
    Warszawa
    Ul. Białołęcka 374
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Katarzyna
    Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną. Realizujemy projekty w różnych sektorach budownictwa m.in. obiektów budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego oraz obiektów infrastrukturalnych. Oferujemy możliwości udziału w realizacji prestiżowych kontraktów. Naszym atutem są wiedza i umiejętności, dbałość o bezpieczeństwo i rozwój pracowników.
    Kraj Polska
    Województwo Mazowieckie
    Adres Warszawa
    Typ Prywatny
    Telefon 88891xxxx
    Operator koparki / koparko - ładowarki - 1/1
    Opis stanowiskaobsługa koparki terenie budowyprace ziemne, transportowe i załadunkowekontrola stanu technicznego użytkowanego sprzętuprowadzenie raportów dziennych sprzętu- kart drogowych Wymaganiauprawnienia do obsługi koparki / koparko -ładowarki (mile widziane uprawnienia na oba rodza...