Ankieter online - Płatne wypełnianie ankiet

250.00 PLN
ID #3743
Odsłon : 34 / Opublikowany 10 miesięcy temu

Do naszego nowego projektu poszukujemy współpracowników na stanowisko: Ankieter Online

Oczekujemy:
- dyspozycyjności 10-30min dziennie
- swobodnego dostępu do komputera oraz internetu
- ukończonych 18 lat (13 za zgodą opiekunów)
- uczciwości
- samodzielności

Oferujemy:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 10-20zł/h (zależne od dostępnych badań)
- możliwość dłuższej współpracy
- elastyczne godziny pracy
- pomoc na każdym etapie pracy

Zakres obowiązków:
- praca wykonywana przez internet z domu
- samodzielne wypełnianie ankiet
- testowanie produktów
- ocena reklam i usług

Każda osoba otrzyma krótki kurs (online) ułatwiający pracę.

Proszę o dodanie w zgłoszeniu "Ankieter MIEJSCOWOŚĆ" gdzie miejscowość to miejsce waszego aktualnego miejsca pobytu na adres zarobnaankietach@gmail.com

    Polska
    Mazowieckie
    Warszawa
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Karol
    Kraj Polska
    Województwo Mazowieckie
    Adres Warszawa
    Do naszego nowego projektu poszukujemy współpracowników na stanowisko: Ankieter OnlineOczekujemy:- dyspozycyjności 10-30min dziennie- swobodnego dostępu do komputera oraz internetu- ukończonych 18 lat (13 za zgodą opiekunów)- uczciwości- samodzielnościOferujemy:- bardzo atrakcyj...
    250.00 PLN