Sortowanie Listów i Paczek - Warszawa

1 zdjęcie
1.00 PLN
ID #8420
Odsłon : 9 / Opublikowany 9 miesięcy temu

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy fizycznej w magazynie sortowni

Miejsce pracy: Warszawa Włochy/Warszawa Ursynów

WYMAGANIA:
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
- brak przeciwwskazań do pracy w nocy
- dokładność, staranność, odpowiedzialność
- pełnoletność (wymóg konieczny)

OBOWIĄZKI:
- prace magazynowe
- sort przesyłek (układanie, pakowanie itp.)
- odpowiednie zabezpieczenie towaru.

OFERUJEMY:
- elastyczny grafik
- możliwość pracy w godz. dziennych lub nocnych (m.in. 7-15, 19-6, 16-22, 7-19)
- pracę od zaraz
- zdobycie doświadczenia
- umowę zlecenie
- stawkę godzinową

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 9-17 POD ADRESEM:
BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY 883-993-304 / 530-695-732

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

Dodatkowe informacje

Strona www: www.fallwork.pl

Słowa kuczowe: • praca warszawa sortowanie produkcja warszawa

    FallWork
    Niezarejestrowany użytkownik

    Polska
    Mazowieckie
    Warszawa
    Warszawa
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    FallWork
    Kraj Polska
    Województwo Mazowieckie
    Adres Warszawa
    Typ Prywatny
    Sortowanie Listów i Paczek - Warszawa - 1/1
    FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy fizycznej w magazynie sortowni Miejsce pracy: Warszawa...
    1.00 PLN