Senior Java / Kotlin Developer - praca stacjonarna w Warszawie

Cena : Proszę o kontakt

Pracodawca to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo z branży IT. Aktywnie świadczy usługi dla swoich klientów na rynku norweskim, holenderskim, niemieckim i kanadyjskim. Dla swoich klientów nie tylko buduje produkty, ale także aktywnie tworzy biznesową wartość dodaną przez technologię. Jeśli twoją pasją jest programowanie i chcesz stale rozwijać swoje umiejętności w gronie fantastycznych specjalistów z branży to być może Ciebie właśnie szukamy.

Dla tego klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior Java / Kotlin Developer

Praca stacjonarna Warszawa

Podstawowe obowiązki:

     •    projektowanie, wytwarzanie, testowanie oprogramowania,
     •    utrzymywanie kontaktów z klientami określonymi przez pracodawcę,
     •    świadczenie usług konsultingowych w zakresie IT.

Wymagania:

     •    doświadczenie na stanowisku Java Developer min. 5 lat,
     •    doświadczenie na stanowisku Programisty w języku Java i Kotlin
     •    bardzo dobra znajomość języków programowania,
     •    bardzo dobra znajomość Spring Boot,
     •    dobra znajomość Docker,
     •    doświadczenie w AWS i K85,
     •    doświadczenie w środowisku NoSQL i podobnych baz,
     •    doświadczenie w rozwijaniu mikrosystemów DevOps, CI/CD oraz w testowaniu kompleksowych rozwiązań,
     •    dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
     •    znajomość lekkich technik wytwarzania oprogramowania (Scrum, Kanban, Lean Development)
     •    znajomość technologii Java, Git, Spring Boot, Docker, Kubernetes, NoSQL, Google Cloud Platform lub AWS,
     •    mile widziana znajomość drugiego języka JVM (preferowany Kotlin)
     •    mile widziana znajomość platformy AWS or GCP
     •    komunikatywność, chęci do pracy z klientem,
     •    mile widziana umiejętność pisania tekstów na bloga i chęć uczestnictwa w spotkaniach,
     •    nastawienie na samorozwój.

Oferujemy:

     •    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
     •    wynagrodzenie od 12 000 złotych brutto,
     •    prywatne ubezpieczenie w Medicover,
     •    karta Multisport,
     •    lekcje języka angielskiego z Native Speakerem,
     •    startupową atmosferę,
     •    darmowa kawa, lunch, przekąski i napoje,
     •    parking rowerowy, pokój gier, prysznic
     •    nowoczesne biuro,
     •    szkolenia wewnętrzne,
     •    brak dress code.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl