Potrzebny Opiekun/ka dla Seniora Markusa w Mengen

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #9729
Odsłon : 11 / Opublikowany 9 miesięcy temu

Interkadra to Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Jesteśmy firmą godną zaufania.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Opiekunka do Seniora Markusa z parkinsonem

Atuty oferty:

- osobny pokój z łazienką w domu w Mengen

- samochód do dyspozycji

- 3 razy w tygodniu Pflegedienst

- dostęp do Internetu

- sklepy w pobliżu.

O ofercie:

Podopieczny ma 85 lat i mieszka z całkowicie sprawną żoną. Senior cierpi na chorobę parkinsona. Pan Markus wymaga podtrzymywania i wsparcia przy chodzeniu, porusza się o rollatorze, ale jego stan w ostatnim czasie się pogorszył i aktualnie pan jeździ na wózku. Pan potrzebuje pomocy w jedzeniu posiłków i toalecie, ale tu pomaga również żona.

Zadania:

- pomoc w ubieraniu/higienie

- prowadzenie gospodarstwa domowego

- towarzyszenie i aktywizacja podopiecznego.

Oczekiwania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku

- życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych

- prawo jazdy.

Oferujemy:

- otrzymasz wynagrodzenie do 1400 EUR netto

- zyskujesz legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)

- gwarantujemy składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (od ponad 4700 zł brutto)

- minimum formalności - jedna, czytelna umowa

- możliwość dodatkowego ubezpieczenie NW i OC

- zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

- organizację podróży w obie strony oraz pokrycie jej kosztów

- wysokiej jakości opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7.

Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę bezpośrednio u Specjalisty ds. rekrutacji w Łodzi na nr tel. :

666 826 912

Apilkacja na tą ofertę jest jednoznaczna z wyrażeniem poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Dodatkowe informacje

Słowa kuczowe: • opieka praca Niemcy

    Anna
    Niezarejestrowany użytkownik

    Polska
    Łódzkie
    Łódź
    Łagiewnicka
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Anna
    Kraj Polska
    Województwo Łódzkie
    Adres Łódź
    Typ Prywatny
    Potrzebny Opiekun/ka dla Seniora Markusa w Mengen - 1/1
    Interkadra to Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania.   Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.   Opiekunka do Seniora Markusa z parkinsone...