Wyjazd do Pani Diny (69l.) - wyjazd zimowy

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #8662
Odsłon : 6 / Opublikowany 11 miesięcy temu

Data wyjazdu: 09.11./ na 6 tygodni

Atuty oferty:

osoba samotna

piękna i bezpieczna okolica

osobny pokój z łazienką

internet

premia zimowa do 500 EUR

Opis oferty: Do opieki jest samotna podopieczna mieszkająca w malowniczym miasteczku. Seniorka mieszka z dwoma kotami i porusza się za pomocą rollatora. Cierpi na lekką demencję, astmę i potrzebuje wsparcia przy codziennych czynnościach. Seniorkę często odwiedzają koleżanki, mieszkające na tej samej ulicy.

Obowiązki:

pomoc w ubieraniu/myciu

pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego

podawanie lekarstw

opieka nad rybkami

Oczekujemy:

bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego

doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku

prawa jazdy (mile widziane)

życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych

Oferujemy:

wynagrodzenie 1300 EUR netto (za miesiąc) + premia zimowa do 500 EUR brutto!

legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)

składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4400 zł brutto!)

podpisanie jednej czytelnej umowy

możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC

bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

pokrycie kosztów podróży w obie strony

opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7

Aplikowanie na tę ofertę jest równoznaczne z wyrażeniem poniższych zgód:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Dodatkowe informacje

Słowa kuczowe: • opieka seniora w Niemczech

    Sylwia InterKadra
    Niezarejestrowany użytkownik

    Polska
    Dolnośląskie
    Wrocław
    Rybacka 9
    Kraj Polska
    Województwo Dolnośląskie
    Adres Wrocław
    Typ Prywatny
    Wyjazd do Pani Diny (69l.) - wyjazd zimowy - 1/1
    Data wyjazdu: 09.11./ na 6 tygodni   Atuty oferty: osoba samotna piękna i bezpieczna okolica osobny pokój z łazienką internet premia zimowa do 500 EUR   Opis oferty: Do opieki jest samotna podopieczna mieszkająca w malowniczym miasteczku. Seniorka mieszka z dwoma kotami i porusza si...