Praca w szklarni przy orchideach- praca w Holandii

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #11392
Odsłon : 3 / Opublikowany 2 miesięcy temu

Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla zagranicznego klienta w Holandii

PRACOWNIKÓW PIELĘGNACJI ORCHIDEI

OBOWIĄZKI:

- praca w szklarni przy pielęgnacji orchidei

WYMAGANIA:

- mile widziane ale nie wymagane doświadczenie

- nie wymagana znajomość języka obcego

- wymagane chęci i motywacja do pracy

- gotowość do podjęcia pracy od zaraz na długi okres czasu

OFERUJEMY:

- atrakcyjną stawkę godzinową

- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,

- legalne zatrudnienie

- zakwaterowanie

- ubezpieczenie

Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym na numer 731901913 lub 570901913 a my wyślemy do Ciebie szczegóły ofert.

Dodatkowe informacje

Strona www: www.klaverteam.com

Słowa kuczowe: • holandia praca w holandii szklarnia

    Zarejestrowany w dniu Wrzesień 7, 2018

    Polska
    Śląskie
    Katowice
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Katarzyna
    Kraj Polska
    Województwo Śląskie
    Adres Katowice
    Typ Prywatny
    Telefon 73190xxxx
    Praca w szklarni przy orchideach- praca w Holandii - 1/1
    Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla zagranicznego klienta w Holandii PRACOWNIKÓW PIELĘGNACJI ORCHIDEI OBOWIĄZKI: - praca w szklarni przy pielęgnacji orchidei WYMAGANIA: - mile widziane ale nie wymagane doświadczenie - nie wymagana znajomość języka ...