Pakowanie mięsa drobiowego-praca w Holandii- od zaraz- bez doświadczenie !!!

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #11528
Odsłon : 2 / Opublikowany 1 miesiąc temu

Biuro Pośrednictwa Pracy KLAVER ( KRAZ 18450 )

Poszukuje osób do pracy w Holandii na stanowisku:

PAKOWANIE ORAZ SORTOWANIE ELEMENTÓW DROBIU

Miejsce pracy: Oss (Holandia)

Opis stanowiska:

- pakowanie elementów drobiu

- sortowanie elementów drobiu

- filetowanie mięsa drobiowego

- kontrola jakości mięsa drobiowego

Wymagania

- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

- zmotywowanie do pracy

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

-atrakcyjną stawkę godzinową 9,75 €/h,

-cotygodniowe wypłaty płatne na konto

-extra płatne nadgodziny,

-umowę na warunkach holenderskich,

-szkolenia dla osób bez doświadczenia

-zakwaterowanie i dojazd do pracy,

-ubezpieczenie,

-dodatki wakacyjne i urlopowe

-opiekę polskiego koordynatora

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: Kamila 570901449

Dodatkowe informacje

Strona www: www.klaverteam.com

    Zarejestrowany w dniu Wrzesień 7, 2018

    Polska
    Opolskie
    Korfantów
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Katarzyna
    Kraj Polska
    Województwo Opolskie
    Adres Korfantów
    Typ Prywatny
    Telefon 57090xxxx
    Pakowanie mięsa drobiowego-praca w Holandii- od zaraz- bez doświadczenie !!! - 1/1
    Biuro Pośrednictwa Pracy KLAVER ( KRAZ 18450 ) Poszukuje osób do pracy w Holandii na stanowisku: PAKOWANIE ORAZ SORTOWANIE ELEMENTÓW DROBIU Miejsce pracy: Oss (Holandia) Opis stanowiska: - pakowanie elementów drobiu - sortowanie elementów drobiu - filetowanie mięsa drobio...