MALARZ – PRACA W NIEMCZECH

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #10740
Opublikowany 1 miesiąc temu
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: MALARZ -praca w Niemczech

Zakres obowiązków:
- wszelkie prace związane z zawodem malarza

Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako malarz
- doświadczenie w pracach tapeciarskich
-znajomość języka niemieckiego- minimum podstawy
- prawo jazdy

Oferujemy:
-atrakcyjna stawka godzinowa
-zakwaterowanie
-kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570901913 lub 731901913 - odeślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV na maila w tytule dając dopisek: „malarz”

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

    Polska
    Śląskie
    Częstochowa
    Gminna 131
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Katarzyna
    Kraj Polska
    Województwo Śląskie
    Adres Częstochowa
    Typ Prywatny
    MALARZ – PRACA W NIEMCZECH - 1/1
    Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: MALARZ -praca w Niemczech Zakres obowiązków: - wszelkie prace związane z zawodem malarza Wymagania: - doświadczenie w pracy jako malarz - doświadczenie w pracach tape...