INWENTARYZACJA W NIEMCZECH - 4680 ZŁ NETTO/4 TYGODNIE

1 zdjęcie
4680.00 PLN
ID #9659
Odsłon : 19 / Opublikowany 5 miesięcy temu

Oferujemy pracę przy inwentaryzacji w marketach na terenie Niemiec. Gwarantujemy transport i zakwaterowanie.
600 zł NETTO dla nowych pracowników!
Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy.

Obowiązki:
- liczenie towaru w markecie,
- obsługa skanera elektronicznego.

Wymagania:
- umiejętność sprawnego liczenia,
- gotowość do pracy 5-6 dni w tygodniu (inwentaryzacje dzienne lub nocne),
- ukończone 18 lat.

Oferujemy:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie do 4680 zł netto za 4 tygodnie pracy,
- dodatkową premię 600 zł za wyjazd w styczniu,
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- pierwszą wypłatę już po 5 dniach pracy,
- możliwość podjęcia długofalowej współpracy,
- bezpłatny transport do pracy i z pracy oraz na terenie Niemiec,
- bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec,
- opiekę polskiego koordynatora.

Aktualne terminy wyjazdów są dostępne po zalogowaniu się na stronie https://rekrutacja.invent.ag

Zgłoszenie i formalności możesz załatwić przez internet, bez wychodzenia z domu!

Wyślij zgłoszenie poprzez naszą stronę lub wyślij SMS o treści: „Liczący – imię i nazwisko”. Tel.: 600 020 329.

Oddzwonimy w ciągu 48h.

    Sylwia Dunia
    Niezarejestrowany użytkownik

    Polska
    Dolnośląskie
    Wrocław
    Cała Polska
    Kraj Polska
    Województwo Dolnośląskie
    Adres Wrocław
    Typ Prywatny
    INWENTARYZACJA W NIEMCZECH - 4680 ZŁ NETTO/4 TYGODNIE - 1/1
    Oferujemy pracę przy inwentaryzacji w marketach na terenie Niemiec. Gwarantujemy transport i zakwaterowanie.600 zł NETTO dla nowych pracowników!Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy. Obowiązki:- liczenie towaru w markecie,  - obsługa skanera elektronicznego. Wymagania:- um...
    4680.00 PLN