Domki letniskowe Regent w Sielpi

1 - 2 z 2
200.00 PLN
ID #2409
Odsłon : 139 / Opublikowany 9 miesięcy temu

Jeżeli chcesz wypocząć blisko natury, w spokoju i ciszy z daleka od gwaru wielkomiejskiego skorzystaj gościnności Ośrodka Wypoczynkowego Regent w Sielpi Wielkiej na Ziemi Świętokrzyskiej. Zachęcamy do wypoczynku w pięknych borach sosnowych nad jeziorem Sielpińskim. Do Państwa dyspozycji oddajemy drewniane i wygodne domki letniskowe. Ośrodek dysponuje 45 miejscami noclegowymi. Wszystkie domki są nowe o wysokim standardzie, posiadają zadaszone i oświetlone tarasy które sprzyjają biesiadom niezależnie od pogody. 


Posiadamy domki 4 i 5 osobowe. W miesiącach V, VI i IX domki są również wynajmowane dla dwóch osób. Dla naszych gości przygotowaliśmy obok domków wygodne altanki z grillami. Goście mogą również korzystać z bezpłatnego parkingu tuż przy domkach letniskowych. Sielpia to zaczarowane przez przyrodę miejsce dzie na 100% nie będziecie się na wakacjach nudzić. O.W. Regent serdecznie zaprasza do Sielpi. 


Ośrodek Wypoczynkowy Regent


Ul. Dorzeczna 10


26-200 Sielpia Wielka


Tel. 502614642

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Edyta Kwiatkowska
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Świętokrzyskie
  Końskie
  Sielpia Wielka Ul. Dorzeczna 10
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Edyta Kwiatkowska
  Kraj Polska
  Województwo Świętokrzyskie
  Adres Końskie
  Typ Prywatny
  Domki letniskowe Regent w Sielpi - 1/2
  Domki letniskowe Regent w Sielpi - 2/2
  Domki letniskowe Regent w Sielpi
  Jeżeli chcesz wypocząć blisko natury, w spokoju i ciszy z daleka od gwaru wielkomiejskiego skorzystaj gościnności Ośrodka Wypoczynkowego Regent w Sielpi Wielkiej na Ziemi Świętokrzyskiej. Zachęcamy do wypoczynku w pięknych borach sosnowych nad jeziorem Sielpińskim. Do Państwa dyspozycji oddajemy dre...
  200.00 PLN