Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #10796
Opublikowany 5 dni temu
"Manufaktura kominków
-----
Manufaktura Kominków to niezwykłe miejsce dla wszystkich, którzy od dawna marzą o własnym kominku. Salon wyróżnia się wyjątkową ofertą i jednocześnie obsługą na najwyższym poziomie. Proponuje kominki renomowanej fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie ma też duńskie wkłady kominkowe i piece marki Scan, wkłady kominkowe firmy Atra, urządzenia grzewcze IGNIF, a nawet kotły i piece na pellet marki RED oraz MCZ. W salonach kupić można {również|także|też] brykiet, drewno kominkowe oraz wiele przydatnych akcesoriów.

Manufaktura Kominków to nie jeden jak dotychczas, a dwa salony. Jeden znajduje się w Koszalinie, drugi właśnie rodzi się w Redzie. W konsekwencji z oferty Manufaktury Kominków będzie mogło skorzystać o wiele więcej osób.

Manufaktura ma w swojej ofercie produkty najwyższej jakości w naprawdę atrakcyjnej cenie. Jest to bez wątpienia bardzo duży plus tego miejsca, który sprawia, że ludzie tak chętnie kupują kominki w tym sklepie. Na podkreślenie zasługuje też to, że obsługa w salonie Manufaktura Kominków troszczy się o swoich klientów.

Chcesz kupić wyróżniający się wysoką jakością kominek? Nie czekaj. Manufaktura Kominków to idealny wybór.
-----
"

Kontakt:

Dział sprzedaży
tel.: 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
http://manufaktura-kominkow.pl/

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy

  Lokalizacja

  Polska
  Zachodniopomorskie
  Koszalin
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Manufaktura
  Kraj Polska
  Województwo Zachodniopomorskie
  Adres Koszalin
  Typ Prywatny
  Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie - 1/1
  Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie
  "Manufaktura kominków ----- Manufaktura Kominków to niezwykłe miejsce dla wszystkich, którzy od dawna marzą o własnym kominku. Salon wyróżnia się wyjątkową ofertą i jednocześnie obsługą na najwyższym poziomie. Proponuje kominki renomowanej fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie ma też duńskie wkłady...
  Proszę o kontakt