Fala uderzeniowa Kraków
Stan: Nowy

Proszę o kontakt
ID #10856
Odsłon : 28 / Opublikowany 5 miesięcy temu
Stan: Nowy
Cierpisz z powodu bólu układu mięśniowo-szkieletowego? A być może borykasz się z problemem haluksów bądź też ostrogi piętowej? W usunięciu wszelkich tych niedogodności bólowych pomoże Tobie skuteczna i pionierska metoda kuracji, jaką stosujemy w swoim gabinecie. Jest to leczenie poprzez stosowanie fali uderzeniowej. Metoda ta polega na punktowym wpływaniu falą na chore miejsce. To właśnie dzięki działaniu fali już po krótkim okresie leczenia odczujesz wielką ulgę i pozbędziesz się bólu.
Kuracja falą uderzeniową jest nieinwazyjna, a można ją wykorzystywać praktycznie na całym ciele oprócz kręgosłupa lub paru innych miejsc. Stymulowanie chorych miejsc falą uderzeniową pobudza tkanki czy mięśnie do regeneracji. To naturalnie dzięki temu w wydajny sposób możemy przywrócić Ci tężyznę fizyczną i fenomenalne samopoczucie. Wskazaniem do wdrożenia leczenia są takie schorzenia jak łokieć tenisisty, bóle bioder, krwiaki, zwapnienia czy również wiele innych. Jako specjaliści posiadamy ogromne doświadczenie w leczeniu falą uderzeniową, skutkiem tego gwarantujemy szybkie pozbycie się każdego bólu oraz jego przyczyny. Serdecznie zapraszamy.

Dodatkowe informacjeSłowa kuczowe: • Fala uderzeniowa

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Body Move Centrum Medyczne
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Małopolskie
  Kraków
  Szlak 12
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Body Move Centrum Medyczne
  Kraj Polska
  Województwo Małopolskie
  Adres Kraków
  Typ Prywatny
  Fala uderzeniowa Kraków
  Cierpisz z powodu bólu układu mięśniowo-szkieletowego? A być może borykasz się z problemem haluksów bądź też ostrogi piętowej? W usunięciu wszelkich tych niedogodności bólowych pomoże Tobie skuteczna i pionierska metoda kuracji, jaką stosujemy w swoim gabinecie. Jest to leczenie poprzez stosowanie f...
  Proszę o kontakt