Nais - benefity i nagradzanie pracowników

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #10766
Opublikowany 1 tydzień temu
"Ciekawe rozwiązanie, które sprawia, że praca daje jeszcze więcej satysfakcji. Nais to platforma , która powstała z myślą o tych pracodawcach, którzy dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest nagradzanie pracowników. Platforma powstała z prawdziwej pasji i obecnie jest narzędziem bardzo funkcjonalnym. Sprawdza się doskonale zarówno w małych, jak i ogromnych firmach.

O co w tym chodzi? Firma podejmuje decyzję o przyznaniu pracownikowi środków w określonej wysokości. Następnie to pracownik decyduje, na jakie benefity jest spożytkuje. To on wybiera benefity i ustala samodzielnie moment skorzystania z nich. Właściciel firmy bez problemu pobiera z aplikacji raporty , a następnie dokonuje rozliczenia dokumentów. Wszystko jest niezwykle proste i pozbawione niepotrzebnych trudności. Z aplikacji mogą korzystać firmy, menedżerowie, partnerzy.

Platforma obejmuje naprawdę cieka benefity, wśród których każdy pracownik ma szansę znaleźć to, co go interesuje. Pogrupowane są one w kategorie, wśród których znalazły się między innymi kultura i rozrywka, moda, dla dzieci.

Poszukujesz godnego uwagi rozwiązania dla swojej firmy? Aplikacja Nais to wybór, którego nigdy nie będziesz żałować."

Kontakt:

tel.: 797 09 09 09
e-mail: dziendobry@nais.pl
https://nais.pl/

Dodatkowe informacje

Strona www: https://nais.pl/

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy

  Lokalizacja

  Polska
  Małopolskie
  Kraków
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Ogloszenianais
  Kraj Polska
  Województwo Małopolskie
  Adres Kraków
  Typ Prywatny
  Nais - benefity i nagradzanie pracowników - 1/1
  Nais - benefity i nagradzanie pracowników
  "Ciekawe rozwiązanie, które sprawia, że praca daje jeszcze więcej satysfakcji. Nais to platforma , która powstała z myślą o tych pracodawcach, którzy dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest nagradzanie pracowników. Platforma powstała z prawdziwej pasji i obecnie jest narzędziem bardzo funkc...
  Proszę o kontakt