Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #10949
Odsłon : 9 / Opublikowany 5 miesięcy temu
Tip Top Trans to stojąca na bardzo wysokim poziomie firma specjalizująca się w świadczeniu kompleksowych usług transportowych i przeprowadzkowych. Może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu bardzo dobrze odpowiada na potrzeby swoich potencjalnych klientów. Dokłada ogromnych starań, aby każde zlecenie zostało zrealizowane w krótkim czasie. Dba o przewożone przedmioty. Nie należy się martwić o to, czy przetrwają one przeprowadzkę. W jej szeregach pracują wyłącznie mający bogate doświadczenie pracownicy, którzy bardzo dobrze znają się na usługach przeprowadzkowych.

Tip Top Trans podejmuje się zarówno drobnych przeprowadzek, jak i bardzo dużych przedsięwzięć. W swojej niemałej ofercie posiada przeprowadzki zarówno prywatnych osób, jak i firm a także instytucji. Każde zlecenie traktowane jest dokładnie tak samo. Oferowane przez siebie usługi firma świadczy zarówno na rynku lokalnym, krajowym, jak i poza granicami kraju. Charakteryzują ją naprawdę konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego kto właśnie jej powierzył transport różnych przedmiotów. Siła firmy to także sprawna technicznie flota pojazdów, które uporają się z każdym ładunkiem wymagającym przewiezienia.

Kontakt:

Michał Żukiewicz
tel.: 690 883 388
e-mail: tiptoptrans24@gmail.com
http://tiptoptrans.pl

Dodatkowe informacje

Strona www: http://tiptoptrans.pl

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy

  Lokalizacja

  Polska
  Pomorskie
  Gdańsk
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Tiptoptrans
  Kraj Polska
  Województwo Pomorskie
  Adres Gdańsk
  Typ Prywatny
  Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk - 1/1
  Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk
  Tip Top Trans to stojąca na bardzo wysokim poziomie firma specjalizująca się w świadczeniu kompleksowych usług transportowych i przeprowadzkowych. Może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu bardzo dobrze odpowiada na potrzeby swoich potencjalnych klientów. Dokłada ogromnych starań, ...
  Proszę o kontakt