Ultimed - gabinety specjalistyczne

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #10952
Odsłon : 16 / Opublikowany 5 miesięcy temu
Cieszące się dużą popularnością wśród pacjentów gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej oraz jednego lekarskiego gabinetu obecnie są miejscem, w którym można otrzymać fachową pomoc. Decydując się na skorzystanie z pomocy gabinetów specjalistycznych Ultimed, można liczyć na fachowe wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,i ginekologów. Nie można zapomnieć również o doskonale przygotowanych do swojej pracy stomatologach, którzy świadczą usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej oraz estetycznej.

Stomatolodzy gabinetów Ultimed specjalizują się też w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, bazując na najnowocześniejszych rozwiązaniach. Siła gabinetów Ultimed tkwi w doskonale przygotowanym do pracy personelu ,który cały czas podnosi swoje kompetencje. Nie można zapomnieć też o sprzęcie odznaczającym się doskonałą jakością który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu z poszanowaniem jego godności. Konsultacje mają miejsce naprawdę szybko, co jest nie bez znaczenia w przypadku procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy zatrudnionych w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci , których schorzenia są naprawdę poważne i skomplikowane.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Zarejestrowany w dniu Kwiecień 11, 2018

  Lokalizacja

  Polska
  Łódzkie
  Łódź
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Ultimed
  Kraj Polska
  Województwo Łódzkie
  Adres Łódź
  Typ Prywatny
  Ultimed - gabinety specjalistyczne - 1/1
  Ultimed - gabinety specjalistyczne
  Cieszące się dużą popularnością wśród pacjentów gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej oraz jednego lekarskiego gabinetu obecnie są miejscem, w którym można otrzymać fachową pomoc. Decydując się na skorzystanie z pomocy gabinetów specjalistycznych Ultimed, można liczyć na fachowe wspar...
  Proszę o kontakt