Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #10940
Odsłon : 4 / Opublikowany 1 miesiąc temu
Kancelaria rady prawnego Natalii Zielmachowicz to miejsce, w którym każdy potrzebujący porady prawnej może otrzymać fachową pomoc. W kancelarii uzyskać można szczegółową odpowiedzieć na każde nawet bardzo trudne pytanie dotyczące zagadnień prawnych. Rozległe doświadczenie pozwala świadczyć usługi na niezwykle wysokim poziomie. Klienci mogą mogą mieć pewność, że otrzymują informacje , które zgodne są z bieżącą wiedzą prawniczą i obowiązującymi w danym momencie przepisani.

W ofercie kancelarii znajdują się między innymi rozliczenia zeznań podatkowych, reprezentowanie przez Urzędami Skarbowymi oraz wszelaka pomoc prawna, która potrzebna jest marynarzom. Na fachową pomoc mogą liczyć także osoby chcące uzyskać rozwód lub uregulować kwestię kontaktów z dzieckiem. Kancelaria pomaga też w przypadku konieczności podziału majątku. Działalność kancelarii obejmuje również przygotowywanie i analizę dokumentów, włączając w to najróżniejsze umowy i opinie. Podejmuje się przygotowywania pism procesowych oraz udziału w procesie mediacji. Tym, co wyróżnia ją spośród innych kancelarii jest indywidualne podejście do każdego, kto powierzył jej prowadzenie swoich spraw. Na wyraźne podkreślenie zasługują też naprawdę przystępne ceny. Kancelaria Natalii Zielmachowicz to świetne miejsce dla każdego kto znalazł się w sytuacji wymagającej wsparcia prawnego profesjonalisty.

Kontakt:

telefon: 509 923 373
e-mail: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl
http://radcaprawny-trojmiasto.pl/

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Zarejestrowany w dniu Kwiecień 11, 2018

  Lokalizacja

  Polska
  Pomorskie
  Gdynia
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Radcaprawny
  Kraj Polska
  Województwo Pomorskie
  Adres Gdynia
  Typ Prywatny
  Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz - 1/1
  Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz
  Kancelaria rady prawnego Natalii Zielmachowicz to miejsce, w którym każdy potrzebujący porady prawnej może otrzymać fachową pomoc. W kancelarii uzyskać można szczegółową odpowiedzieć na każde nawet bardzo trudne pytanie dotyczące zagadnień prawnych. Rozległe doświadczenie pozwala świadczyć usługi na...
  Proszę o kontakt