Dekoracje na ślub i wesele

Proszę o kontakt
ID #8461
Odsłon : 22 / Opublikowany 10 miesięcy temu
Firma Kwiatami Szyte równa się dobre  dekoracje na uroczystość zaślubin i wesele. Wykonujemy także dekoracje na eventy firmowe. Obsługujemy różnego rodzaju wydarzenia familijne: urodziny, imieniny oraz inne uroczystości. Do wszystkich realizacji zabieramy się zawsze na sto procent i z pasją. Jesteśmy punktualni i solidni, wybierając nas, możesz się nie martwić o jakość. Dekoracje opracowujemy razem z klientami, lub też prezentujemy gotowe projekty według nas spełniające ich wymagania. Zamawiający nasze usługi zawsze są zadowoleni z przedstawionych rezultatów, naprawdę dbamy o jakość usług, ponieważ zależy nam na marce.
Nasze prace można zobaczyć tutaj http://kwiatamiszyte.pl
Działamy zwykle w Szczecinie i okolicy, lecz nieraz realizowaliśmy projekty na terenie całej Polski. Umów się na spotkanie i zapytaj o naszą ofertę. Zapraszamy, porozmawiajmy.

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Anna
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Zachodniopomorskie
  Szczecin
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Anna
  Kraj Polska
  Województwo Zachodniopomorskie
  Adres Szczecin
  Typ Prywatny
  Dekoracje na ślub i wesele
  Firma Kwiatami Szyte równa się dobre  dekoracje na uroczystość zaślubin i wesele. Wykonujemy także dekoracje na eventy firmowe. Obsługujemy różnego rodzaju wydarzenia familijne: urodziny, imieniny oraz inne uroczystości. Do wszystkich realizacji zabieramy się zawsze na sto procent i z pasją. Jesteśm...
  Proszę o kontakt