Studio Cudowne Wesele - film i foto w cudownym stylu

Cena : 1000.00 PLN

Studio Cudowne Wesele fotografia & film zaprasza, elastyczne terminy rezerwacji! 


Jesteśmy pasjonatami filmu i fotografii, pracujemy dla przyjemności, stąd nasze motto: cudowne wesele utrwalone w szczególny sposób. 


Mieliśmy okazję obsłużyć wiele uroczystości weselnych w różnych miejscach Polski. Obsługujemy obszar Podkarpacia, Świętokrzyskie, Małopolski, Śląska. 


Owocnie łączymy nasze hobby z pasją filmową oraz fotograficzną. Kładziemy nacisk na jakość i oryginalność ujęć w tym szczególnym dla Was dniu - cudownym dniu. 


Pragniemy, aby film i zdjęcia z Waszego wesela tworzyły ponadczasową jakość, ładunek uczucia i emocje utrwalone w kadrze. 


Jest to naszym głównym celem działania. Umożliwiamy także przystępne ceny realizacji oraz uznaniowe promocje.


Oferujemy Państwu cudowny film i niepowtarzalny fotoreportaż z przebiegu całego dnia : przygotowania, ceremonia w kościele, przyjęcie weselne, zabawa.


Polecamy także fotografię reportażową , plenerową fotografię artystyczną według życzenia. 


Również otwarci jesteśmy na wszelkie Państwa propozycje i życzenia, jeśli takowe się pojawią. 


Zawsze jesteśmy elastyczni we współpracy z Parą Młodą i możemy towarzyszyć Państwu od pierwszych chwil z makijażem, aż do końca wesela, jeśli będzie takie Państwa życzenie, gdyż pracujemy elastycznie. 


Oferujemy dopasowane pakiety na miarę i gust każdej Pary Młodej. Dla każdej pary coś znajdziemy w zależności od wymagań i zasobności portfela.


Nasze ślubne filmy składają się z teledysków, które łączą proporcjonalnie sceny z fragmentami na żywo oraz różnymi innymi gustownie dobranymi dodatkami. 


Uwypuklamy najciekawsze i najpiękniejsze momenty. Artystyczny i drobiazgowy montaż poszczególnych scen dodaje filmowi wyjątkowy nastrój, co sprawia że są ciekawe i miłe dla oka widza niemal przez cały czas trwania projekcji. 


Unikamy szablonowego reportażu na rzecz atrakcyjnego i ciekawego uchwycenia atmosfery. 


Staramy się ująć ją w sposób niebanalny. Ta usługa skierowana jest do nieprzeciętnego klienta, znudzonego filmowym kiczem i tasiemcem weselnym. 


Udowodnij swojemu partnerowi, że stać cię na prawdziwy gest miłości, zamówcie wybrany pakiet usług i cieszcie się cudowną pamiątką przez całe wasze wspólne życie. 


 


Zapraszamy do współpracy!


Telefon : 881264882


www.cudownewesele.xn.pl